500.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Mesafeli Satış Sözleşmesi
Buradasınız: Anasayfa / Mesafeli Satış Sözleşmesi
Mesafeli Satış Sözleşmesi

UYARI: İlgili yasa gereği lütfen aşağıdaki sözleşme metnimizi 12 punto ve koyu fontta printederek okuyunuz. Ayrıca; internet sitemize üye olan ve alış veriş yapan her müşteri, tarafımızdan düzenlenmiş olan aşağıdaki satış sözleşmemizin tüm maddelerini başka bir ihbara gerek kalmadan okumuş ve kabul etmiş sayılır!
MADDE 1- TARAFLAR
1.1- SATICI:
Unvanı : FAAL EĞİTİM VE YÖNETİM HİZMETLERİ YAPI ORGANİZASYON SANAYİ DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Adresi :

İKİTELLİ OSB MAH. GİYİM SANATKARLARI 3C BLOK- SK. NO:3 C İÇ KAPI NO: 322 BAŞAKŞEHİR/ İSTANBUL

Telefon : 02124810057 Fax :E-mail: info@azmedmedical.com
1.2- ALICI:Adı/Soyadı/Ünvanı :Adresi:Telefon :E-mail: 
MADDE 2- KONU
İşbu sözleşmenin konusu, ALICI’nın SATICI’ya ait www.azmedmedical.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.
MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN
Tarih :Ürün bilgisi
Ürünlerin türü satış bedeli yukarıda belirtildiği gibidir.
Ödeme şekli:Teslimat adresi:
MADDE 4- GENEL HÜKÜMLER
4.1- ALICI, www.azmedmedical.com internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
4.2- Sözleşme konusu ürün, ALICI’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.
4.3- SATICI, sözleşme konusu ürünün siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa katılım belgeleri ve kullanım klavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
4.4- Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının SATICI’ya ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI’nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
4.5- Ürünün tesliminden sonra ALICI’ya ait kredi kartının ALICI’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI’ya ödememesi halinde, ALICI’nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde SATICI’ya gönderilmesi zorunludur.
MADDE 5- CAYMA HAKKI
Satılan ve verilen hizmet ürünler sağlık ve hijyen açısından ve çoğunlukla tek kullanımlık olduğundan dolayı ödeme sonrasında herhangi bir iade gerçekleştirilemez.
MADDE 6- CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, sağlık ve hijyen ürünleri olduğundan dolayı ücreti ödendikten sonra cayma hakkı kullanılamaz.
MADDE 7- YETKİLİ MAHKEME
İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI’nın veya SATICI’nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.
Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.
SATICI
FAAL EĞİTİM VE YÖNETİM HİZMETLERİ YAPI ORGANİZASYON SANAYİ DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
ALICI
Ad Soyad

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın